Dobrý den,
rádi bychom Vám nabídli netradiční provedení kalendářů pro Vaše klienty, spolupracovníky, rodinné příslušníky a přátele. Originalita tohoto kalendáře spočívá v tom, že na každé stránce je nápaditým způsobem implementováno jméno toho, koho chcete tímto kalendářem obdarovat. Z vlastní zkušenosti vím, že tento osobitý dárek působí velmi dobře na obdarované a navíc, pokud kalendář obsahuje i logo Vaší společnosti, jedná se také o dobrou celoroční reklamu a prezentaci Vaší společnosti. Většina lidí si tento dárek vystaví na viditelném místě, a tudíž periferně neustále vnímá informaci o Vaší společnosti. Každý měsíc v kalendáři obsahuje nový obraz s implementovaným logem a proto zaujímá pozornost opakovaně. Tento kalendář si většina našich klientů nechává a používá ho, na rozdíl od ostatních kalendářů, které dostanou a obvykle je rozdají či vyhodí.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás pro bližší informace o tomto originálním dárku kontaktovat na níže uvedené e-mailové adrese nebo telefonním čísle.

PS: vodoznak použitý na obrázcích je zde uveden pouze z hlediska ochrany a na kalendáři není, pokud tedy na něm netrváte.